Kosmetika a Led Active lampa

Poskytuji klasické kosmetické ošetření obličeje, krku, dekoltu i speciální programy ošetření doplněné  lampami Led Active. Tato výrazná regenerace pleti, zklidňující a protizánětlivý účinek má využití též  jako podpůrná péče při kožních afekcích.                                                                                         

Kůže je odrazem zevní péče a okolních vlivů, současně též prezentuje i vnitřní zdraví organismu. Při poskytované péči k ní přistupuji s šetrností          a respektem k jejím přirozeným funkcím. K tomu výrazně přispívá používání české certifikované přírodní kosmetiky v bio kvalitě značky Cannaderm.

Cena úkonů se řídí platným ceníkem ( k nahlédnutí v salonu ). Ceny ošetření jsou v rozsahu od 400,- do 800,- Kč podle jednotlivých úkonů a časové náročnosti ošetření. Před ošetřením je možná konzultace a dohoda rozsahu služby.

Sestavy ošetření mohou být podle potřeby z následných základních úkonů:                                                                                                                  odlíčení, povrchové čištění, enzymatický peeling, hloubkové čištění, maska ( detoxikační, hloubkově čistící, regenerační, redukující mazotok              zmírňující projevy akne, hydratační, liftingová ad. , oblíbenou procedurou je kosmetická masáž doplněná akupresurou, pro  zralou, unavenou a stresovanou pokožku s nedostatečným svalovým tonusem a korekturou je v nabídce obličejová gymnastika ( vhodná  též u namáhaných očí při práci na PC )

Doplňkové služby: depilace obočí, depilace obličeje, rtu, tváří... , barvení obočí, řas ad.                                                                                  klasická manikura, P. Shine, regenerační výživné zábaly rukou, parafínové zábaly  ad.                                                                                                  V rámci  služeb regeneračních je  možné provést depilaci rukou i nohou. 

Objednávky:   mob.: 607 021 783     e-mail.: relaxuchmeliku@atlas.cz