Ušní a tělové očistné svíce

Bezpečná tradiční přírodní metoda s efektivním účinkem podtlaku táhnoucím z těla škodliviny, otoky a záněty, ulevující od bolesti                    a nemoci. Základ svící vyráběných ručně tvoří bavlna napuštěná včelím voskem a silicemi éterických olejů a bylin.

Druhy svící:                                                                                                                                                                                                                Ušní svíce                                                                                                                                                                                                                   Tělové svíce                                                                                                                                                                                                               Turbo svíce

 Druh svíce používáme podle intenzity a místa potíží, na místa bolestivá, otoky, akupresurní body ad. Zdraví posilující očistná metoda originálními speciálními ručně vyráběnými přírodními svícemi ( s ochrannou značkou Hadži-ki ) metoda bezbolestná, vysoce relaxační, diagnostická i ulevující od zdravotních potíží s návratem ke znalosti přírodních zákonitostí našich předků.

Ceník aplikace ušních, tělových a turbo očistných svící

ušní                 35,- Kč                                                                                                                                                                                                tělové             40,-Kč                                                                                                                                                                                                  miniturbo       60,-Kč                                                                                                                                                                                                  turbo              80,-Kč                                                                                                                                                                                                 maxiturbo    100,-Kč                                                                                                                                                                                                   dětské           35,-Kč

Doba ošetření 30 – 60 min.                                                                                                                                                                                         Cena ošetření 100,- až 200,- Kč + cena svíce

Co to jsou očistné ušní a tělové svíce?

Svíce jsou trubičky z textilie namočené do vosku. Na jednom konci se zapálí a druhým koncem se postaví na ošetřované místo. Při hoření vzniká komínový efekt. Tyto metody jsou velice staré a používají je národy na celém světě už od nepaměti. Staří Keltové používali stočenou březovou kůru. Je to metoda staletími osvědčená. Současná podoba očistných svící je nejenom estetičtější, ale i mnohem bezpečnější. Díky pravému včelímu vosku mají další významné účinky. Pravý včelí vosk se používá na svíčky, které nevydávají jedovaté zplodiny, nekapou a příjemně voní. Oproti parafinu, má pravý včelí vosk jednu významnou vlastnost - natahuje do sebe škodliviny a těžké kovy. Právě pro tyto vlastnosti se začal včelí vosk používat k výrobě očistných svící.

Tělové svíčky  vyrábíme ručně. Základ tvoří bavlna napuštěná včelím voskem, kurkumou, pepřem a silicemi éterických olejů z léčivých bylin.                                                                                                                                                                                    

    INDIKACE                                                                                                                                                                                                                                     Ušní svíce

 • iritace ucha a dutin, výtok z ucha
 • vleklé bolesti uší a hlavy
 • pocit tlaku v uších, očích a hlavě
 • migrény
 • nedoslýchavost, nedostatečné prokrvení – velmi účinné
 • šum v uších – tinitus
 • symptomy stresu
 • aktivace lymfatického toku, posílení imunitního systému

 

                Tělové svíce jsou vhodné na:

 • očištění organismu - odstraňování toxinů z těla
 • potíže při trávení
 • podporu hojení ran
 • zmírnění zánětů a otoků – velmi účinné
 • nabuzení lymfatického systému a imunity
 • zmírňování bolestí
 • zbavení těla hlenů
 •  migrény
 • zmenšení až celkové odstranění cyst a  myomů ...ad                                                                                                                                  Princip působení
 • Svíce využívá komínový efekt. Proto je důležité, aby svíce co nejlépe doléhala na pokožku v místě, kde aplikujeme. Díky podtlaku, který ve svíci vzniká, se uvolní zablokovaná energie a tím uvolní samoléčebnou energii těla. Dále částečně z těla odsaje nečistoty (záněty, cysty, myomy, otoky o jiné sedimenty) a další část v těle uvolní, tělo ji vyloučí cestou, kterou zná. Proto je důležité zvýšit pitný režim před a po použití svící.

                    Diagnostika aplikované svíce:

 • Po vypálení svíce k rysce a jejím následnému uhašením, vyklepneme zbytek, který ve svící zůstal po vytažení skrze prodyšnou kůži můžeme zjistit, co se v těle děje. 
 • bílý prášek – bakterie, viry, otoky                                                                                                                                                         • žluté hrudky – zánět, hnis                                                                                                                                                                   • červené hrudky – krevní sraženina (hematom)                                                                                                                                    • černé hrudky – krevní sraženina (hodně stará), kameny, písek,usazeniny                                                                                        •„ Rampouchy“ – emoční záležitosti (vlastní nebo cizí  energie)

  Diagnostikovat můžeme jak fyzické problémy v místě, kde svíci pálíme (záněty, usazeniny), tak i emoce, kterých se svíce při pálení „dotkne"                                                                                                                                                                                  

                     Opakovatelnost:

                     Rozsah opakovatelnosti se určuje dle závažnosti potíží a obsahu již vypálené svíce. Čím více hrudek (zánětu) a prášku, tím je                           třeba svíci aplikovat častěji. Maximální aplikace – tři svíce na jedno postižené místo za den. Maximálně 5 svící na tělo za den.